Hakkımızda

İnşaat sektöründe 20 yıllık tecrübemizin yeni adı IDTRADE

IDTRADE Hakkında

İnşaat sektöründe 20 yıllık sektör tecrübesini 2022 yılından itibaren IDTRADE çatışı altında toplayan şirketimiz sanayi projeleri tasarım ve uygulamaları, sanayi inşaatları müteahhitlik hizmetleri, tadilat onarım hizmetleri ve endüstriyel yapılarda teknik danışmanlık hizmetleri konusunda yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Kısa süre içerisinde kaliteye, yeniliğe ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımız, bizi hem yerel hem de uluslararası müşteriler için tercih edilen bir ortak haline getirmiştir.

Kurulduğumuz günden bu yana fabrika ve depolardan, büyükbaş hayvan çiftliklerine kadar 20’nin üzerinde endüstriyel projeyi başarıyla tamamladık. Kararlaştırılan zaman çizelgeleri ve bütçeler dahilinde müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılayarak, bu projeleri hassasiyet ve verimlilikle yürütme konusundaki geçmiş performansımızdan büyük gurur duyuyoruz. Endüstriyel inşaat alanındaki uzmanlığımız, yerel yönetmelikler ve en iyi uygulamalara ilişkin derinlemesine bilgimizle birleştiğinde, beklentileri aşan anahtar teslimi çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

IDTRADE olarak başarımız, her projeye zengin bir deneyim ve uzmanlık katan kendini işine adamış profesyonellerden oluşan ekibimizde yatmaktadır. Proje yöneticilerimiz ve mimarlarımızdan, yetenekli inşaat ekiplerimiz ve destek personelimize kadar her üye, şirketimizin dürüstlük, işbirliği ve mükemmellik değerlerini korumaya kendini adamıştır. İnşaat sektörünün ön saflarında yer almak için ekibimizi en son endüstri bilgisi ve teknolojileriyle donatarak sürekli öğrenme ve yenilik kültürünü teşvik ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Sorunsuz ve başarılı bir inşaat süreci sağlamak için açık iletişime, müşteri ihtiyaçlarına özen göstermeye ve şeffaf proje yönetimine öncelik veriyoruz. Müşterilerimizin vizyonunu ve hedeflerini anlayarak, hizmetlerimizi onların benzersiz gereksinimlerine uygun özelleştirilmiş çözümler sunacak şekilde uyarlıyoruz. Uzun vadeli memnuniyet sağlamak için güvenilir satış sonrası destek ve bakım hizmetleri sunduğumuz için kaliteye olan bağlılığımız projelerin tamamlanmasının ötesinededir.